לינה בסגנון אחר לגמרי

איזה שיר מדהים על ידי ה the Clash

אז זהו: פוסט זה עוסק בשאלה stay or go, “להישאר או ללכת” כמו שאולי ניחשתם לפי השיר. בהולד יש שפע של אופציות בנוגע ל”stay”, ללינה, ויש לא מעט אופציות שמאוד מיוחדות ויוצאות דופן. אם אתם מחפשים משהו לגמרי שונה מה”חדר הסטנדרטי” במלון, האופציות הבאות אולי יהיו הדבר בשבילכם…

מספר 1: צימר-סירה

צימרים יפייפיים על סירות…אתם , חברים, ילדים…כולם מפליגים ביחד לאן שמתחשק לכם. חוויה מרגשת ובו-זמנית, מרגיעה להפליא בשמורות טבע הולנדיות מהממות! אפשר לשכור צימר-סירה ב-3 מקומות:
Heerewaarden
Waspik (“שמאוד קרוב לאחד הפארקים הכי שווים – “האפטלינג)
ו-לאורך הנחל de Linge שזורם באותו האזור. הסירות הללו שטות על סולר, אבל הן חסכוניות ביותר. הן עונות לדרישות הסביבותיות הכי נוקשות ולכן יש להן אישור להפליג בתוך שמורות הטבע.

להשכרת צימר-סירה, הפליגו ל- Blokhutboot.nl 

צימר על סירה, ואתם עצמאים על המים! אפשר לשכור סירה לאמצע שבוע, סוף שבוע או שבוע שלם. אנחנו ממליצות לך לתכנן השכרה הרבה זמן מראש מפני שסירות אלו מאוד נחשקות ונחטפות מהר. מחירים מופיעים באתר.

מספר 2: צימר על הים

האם אתם מעדיפים חול בין האצבעות והקול של שחפים מעל הגלים המתנפצים? אז צימר על הים זה הדבר בשבילכם! הולנד ברוכה עם קו חוף באורך של בסך 523 קמ’. רוב החופים פונים אל הים הצפוני ויש להם דיונות יפייפיות. בדרום, יש חופים הפונים למפרץ Wester Schelde ישנם חופים שפונים אל החלק של הים הצפוני שנמצא בין היבשה לבין שרשרת האיים צפונית מהיבשה. ים זה נקרא “ים “הוואדן – Wadden Sea

פירוש המילה “וואד” הוא “שרטון”, קרקע חולי או בוצי שמקורו במים רדודים של ים. ים זה לגמרי נעלם בשפל כך שאפשר ללכת מהיבשה אל האיים ברגל על קרקעית הים…תופעה וחוויה אדירה שנספר עליה בפוסט נפרד. לא חשוב באיזה אזור של הולנד אתה מתכוון להתארח, החופים הם יפייפיים בכל עונה, הם נקיים ולרוב רחבים מאוד. ההבדל בין שפל לגאות גדול מאוד בהשווה לים התיכון והאדום. לצימרים על קו המיים בחוף:
haagsestrandhuisjes.nl

aanzeeslapen.com

מספר 3: בתי עץ

בהולנד יש הרבה יערות, ביניהן יש עתיקות ממש. קיימת בהולנד רבגוניות גדולה של עצים. אם אתם אוהבים יער, אולי תעדיפו דווקא להינות מהחופשה שלכם מעל הקרקע, בבית עץ מפנק. 

2 בתי עץ מהממים בפריסלנד:

treehut “the owl”

treehut “the crow’s nest”

למי שמחפש לינה מסוג אחר, יש עוד הרבה אפשרויות לרשותכם…מה דעתכם על לינה בתחנת רוח…או מגדלאור? תמצאו עוד הרבה מקומות לינה מרגשים במקומות לינה מיוחדים בהולנד.

תבלו ב-stay סטייל שלכם!!!!

Leave a Reply

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Notify of